MÖBLER / Byråar, sekretärer / Snedklaffsekretär 12533388
nr 1253 3388
Snedklaffsekretär
England, 1700-/1800-tal, mahogny. Underskåp till Skrivskåp, Bredd:115. Djup: 60 cm. Höjd: 103 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:05:21
6/5 18:37:31